Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Як відновити віддалений сайт?

Якщо Ви втратили сайт і самі не в змозі його відновити – звертайтеся до нас і ми уточнимо у Вас все нюанси які необхідні для відновлення, прорахуємо вартість і відновимо сайт !!!

До нас звертаються багато клієнтів з питаннями по відновленню сайтів. У деяких випадках забувають сплатити за хостинг і якщо хостинг не зовсім якісний, то через тиждень видаляє всі файли. Інші випадки коли сайт знаходиться на чужому хостингу і сайт пропадає разом з компанією на чиєму хостингу знаходиться сайт. У даній статті я розповім як убезпечити себе від подібних випадків і що необхідно робити якщо подібний випадок стався.

Як убезпечити себе від подібних випадків:

1. Домен і хостинг повинні належати Вам, тобто бути зареєстровані на Ваше ім’я.

2. Хостинг бажано щоб розташовувався в Хостинг-компанії UKRAINE – https://www.ukraine.com.ua/?page=111832 – це найкраща хостинг компанія, навіть якщо Ви не сплатили за хостинг, вона не видаляє файли Вашого сайту. У будь-який момент можна зайти в панель управління і відновити або завантажити сайт. Кожен день вона робить резервне копіювання сайту і бази даних, тобто якщо щось трапиться з сайтом Ви завжди можете відновити попередні версії. І за цінами вони майже найдешевші.

Як відновити сайт якщо все таки Ви його втратили:

1. Зайдіть на сайт http://web.archive.org

У наступному вікні вибираємо дату, можна пересуватися по роках і переглянути де збереглася більш повна версія сайту.

Як можна подивитися з прикладу сайт повністю відкрився, можна по ньому ходити і зберігати як окремі статті і картинки, так і сторінку цілком.

Щоб зберегти текст – виділяєте текст і натискаєте на Ctrl C або правою кнопкою миші і копіювати.

Щоб зберегти картинку – натискаєте на картинку правою кнопкою миші і зберегти картинку як – обираєте шлях і назву і зберігаєте.

Вибираємо папку, пишемо назву і вибираємо пункт Веб-сторінка повністю

Він створює папку з фотографіями і HTML файл, який можна відкривати в будь-який час і скопіювати інформацію на сайт.

Також є можливість подивитися як виглядав сайт в Google кеші:

Для цього необхідно в гуглі написати адресу Вашого сайту, натиснути а пошук після вибрати адресу – натиснути на трикутник і вибрати збережена копія:

Якщо Ви втратили сайт і самі не в змозі його відновити - звертайтеся до нас і ми уточнимо у Вас все нюанси які необхідні для відновлення, прорахуємо вартість і відновимо сайт !!!