Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

ВКонтакте

Якщо у вас немає сторінки Вашої компанії ВКонтакте, платоспроможна аудиторія йде до ваших конкурентів. Саме час виправити ситуацію і замовити розкрутку сторінки в соціальній мережі в компанії ION.OD.UA. Ми знаємо, як привести до вас клієнтів і збільшити продажі.

Що ми для Вас зробимо?

  • Аналізуємо Вашу нішу і пропозиція конкурентів;
  • Створюємо аккаунт / сторінку / групу і правильно оформляємо;
  • Складаємо контент-план, продумаємо публікації, вибираємо відповідний час;
  • Використовуємо методи просування – запрошення в групи, підписки, лайки, реклама.

Якщо у вас вже є своя група або сторінка, але вона «мертва» і не приносить користі вашому бізнесу, а скоріше навіть шкодить йому – звертайтеся до нас. У стислі терміни ми повернемо її до життя, і вона стане цікавою і корисною.

Для яких цілей потрібна сторінка ВКонтакте?

Перед початком робіт ми спілкуємося з кожним клієнтом і прагнемо донести до них, що просування групи або спільноти – ще не гарантія комерційного успіху. Головне його завдання – це вигідно представити ваш бренд, створити позитивний імідж, підвищити впізнаваність і зацікавити у своєму продукті або послузі.

Ми використовуємо найефективніші методи просування і тільки білі способи залучення передплатників!

По роботі ми часто стикаємося з клієнтами, у яких група велася дуже сумлінно і в підсумку, вони були забанені модераторами, без можливості відновлення. Це дуже прикра й неприємна ситуація, тому як багато груп мали тисячам передплатників і багаторічний аккаунт. Для нас принципово важливо використовуватися тільки надійні й дозволені засоби залучення передплатників, а також робити розсилки на тематичних форумах.

Нам довіряють, нас вибирають і нам рекомендують!

1. Індивідуальність. До відання кожної групи ми приступаємо до індивідуального плану і стратегією. Кожен клієнт і продукт – унікальний, як і його пропозицію і це ми намагаємося підкреслити.
2. Відповідальність. Ми не обіцяємо того, що не зможемо зробити, завжди досягаємо поставлених цілей і несемо відповідальність за результат.
3. Терміни. Дотримуємося обумовлених термінів акуратно ведемо акаунти.
4. Завжди відкриті до діалогу і проконсультуємо по будь-якому питанню. Ми будемо тримати вас в курсі всіх етапів просування і ділитися планами на майбутнє.

ION.OD.UA. Використовуємо потенціал соціальних мереж для користі вашого бізнесу!

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: