Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Контент для сайту: рерайт, копірайт

Текстовий контент на сайті зробить ваш ресурс не тільки цікавий, але і прибутковим. Фахівці компанії ION.OD.UA в максимально короткі терміни напишуть тексти для вашого ресурсу, які будуть високо оцінені не тільки пошуковими роботами, але найголовніше – відвідувачами. У підсумку ваш сайт буде займати тільки найвищі позиції та призведе до вас покупців і клієнтів.

Наші тексти:

1. Унікальність не менше 100%;
2. Грамотно побудований сюжет;
3. Конверсійне дію після прочитання.

Унікальний якісний контент – важливий аспект в розкручуванні сайту

В процесі просування сайту написання текстів грає першочергову роль. Зазвичай, копірайтер отримує завдання написати seo-оптімізрованние тексти під певні ключові слова, щоб текст зайняв перші позиції в пошукових системах. Відповідно, це збільшує шанс, що користувач перейде саме на ваш сайт.

Наші копірайтери вирішують наступні завдання:

1. Рерайт. Це робота над текстом, який переписується не втрата сенсу і змісту джерела, але обов’язково з високим відсотком унікальності.
2. Авторське право. Створення повністю унікального тексту при використанні заданих ключових слів.
3. Перевірка орфографії. Ваші тексти будуть вичитані від кірки й до кірки на предмет граматичних помилок, синтаксичної побудови, логіки, пунктуації й т.п. Читач цінує не тільки цікавий, але і грамотний текст.
4. Розмноження тексту. Коли на основі однієї статті створюється кілька десятків і навіть сотень, що є необхідною умовою для просування в пошукових системах.

Однак, часто ми спостерігаємо одну практику: керуючись бажанням заощадити, клієнти вирішують написати тексти самостійно або звертаються на біржу копірайтерів. Такий підхід рідко коли дасть потрібний результат. Дуже важливо розуміти, що текст – це не просто набір слів і пропозицій, він може бути написаний тисячу разів правильно і цікаво, але марно для просування.

ION.OD.UA - ми пишемо тексти, які дають високі результати!

Ефективний копірайтинг – це одна з головних послуг нашої компанії, якою вже скористалися багато наших клієнтів. І сьогодні вони бачать свій сайт в перших рядках пошукової видачі та приймають замовлення з оптимізованих сторінок.

Принципи нашої роботи:

  • Якість. Над вашими текстами працюють професійні копірайтери, які вміють писати цікаві тексти.
  • Оперативність. Ніяких зірваних термінів і затягнутих проєктів.
  • Грамотна робота. Тексти пишуться грамотно з точки зору орфографії, пунктуації, синтаксису, а також дотримуючись законів логіки.
  • Унікальність. Всі тексти перевіряються відразу декількома програмами перевірки унікальності, і ми можемо гарантувати не менше 100%.
  • Хороша ціна. Ви зможете собі дозволити замовити у нас повне написання текстового контенту.

Нам є, чим пишатися! На сьогодні ми написали тексти сотням наших клієнтів, які змогли переконатися в правильності свого рішення – довірити текстовий контент саме нам. Якщо вам потрібні продажу і ви вірите в силу слова – сьогодні така можливість є у кожного з Вас.

ION.OD.UA - наші тексти продають і розвивають Ваш бізнес.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: