Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Створення та розробка Landing Page в Одесі

В яких випадках розробка Landing Page стане кращим варіантом?
Коли у вас наближається захід, а сайту немає. А також тоді, коли вам треба продати одну послугу або товар. У цьому випадку важлива швидкість і максимально швидка віддача – тому створювати індивідуальний сайт – не раціонально і економічно невигідно.

Компанія ION.OD.UA розробить для вас ефективний Landing page в Одесі.

Що таке сайт Landing Page?

Лендінгем Пейдж – це цільова, посадкова сторінка, яка представляє лише однієї сторінки сайт, в кількості декількох вікон і який повинен максимально швидко забезпечити конверсію.

Принцип дії посадкової сторінки.

Як правило, на Лендінгем веде реклама. Клікнувши на оголошення, користувач переходить на Landing і бачить конкретну відповідь на свій запит. Цьому сприяє зручна і проста навігація і продає дизайн.

Яким повинен бути Landing Page?

Хороший Лендінгем не дивлячись на свою зовнішню простоту, досить складний всередині. Він об’єднує якісний дизайн, програмування, копірайтинг, seo і інші web-аспекти.

Створення landing page в Одесі від компанії ION.OD.UA – це:

1. Не витрати, а правильна інвестиція в свій бізнес. Всі вкладені кошти в створення проекту, ви окупите вже в перші місяці.
2. Сторінка орієнтована на ваш бізнес. Ми вивчимо вашу пропозицію уздовж і поперек, тому кожна деталь на сайті буде говорити про вашу індивідуальність.
3. Це швидко, дешево, ефективно. Як ми вже сказали, розробка Лендінзі буде в рази швидше створення сайту з нуля, так і за ціною це просто нереально дешево.

Треба сказати, що послуга створення посадкової сторінки все більше стає популярною, і конкретно в нашій компанії вона вже стала практично нарівні з інтернет магазинами. Незважаючи на гадану шаблонність Лендінзі – до його розробки ми завжди підходимо індивідуально, адже клієнти все різні і бізнес у них теж різний.

Завдяки цьому можна робити повноцінний лише однієї сторінки сайт, який в даному сегменті складе гідну конкуренцію будь-якому іншому інтернет ресурсу. І з завданням продати продукт або послугу, він впорається на «відмінно». 24 години на добу він буде розповідати про вашу пропозицію і приводити до вас нових клієнтів. А адже це і була поставлена ​​задача.

Створити Лендінгем Пейдж в Одесі необхідно з огляду на чимало деталей. Можете бути впевнені, ми врахуємо все, що тільки можливо. Ніяких шаблонів, тільки індивідуальність – ми дотримуємося такого девізу. Якщо Ви хочете добитися успіху – звертайтеся до нас. Ми спеціально для Вас створимо унікальну Лендінгем Пейдж!

Замовляйте розробку ефективної Landing Page в компанії ION.OD.UA.
Виділяйтеся з натовпу.
Продавайте свій товар через ефективний канал.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380-68-351-76-21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: