Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Створення сайту візитки в Одесі

Замовляючи сайт візитку в компанії ION.OD.UA, Ви отримуєте повністю готове рішення з унікальним дизайном, зручний у використанні й готовий до подальшого просування. Це найшвидший і недорогий спосіб відкрити своє представництво в мережі та швидко налагодити контакт зі цільовою аудиторією.

Сайт візитка – це невеликий сайт, який складається з 3-5 сторінок і містить найважливішу інформацію про компанію або організації:

• Головна сторінка;
• Про компанію;
• Інформація про послугу / продукт;
• Галерея / Портфоліо;
• Контактні дані, зворотний зв’язок, схема проїзду.

При замовленні розробки сайту візитки, ви отримуєте особисту територію в просторі інтернету. І тепер перед вами відкриті всі можливості для презентації бізнесу і його реклами.

Це один з найбільш доступних за ціною тип сайту

Ми прекрасно розуміємо, що не всім компаніям потрібний дорогий і масштабний сайт, з десятками сторінок і складним функціоналом. Якщо вам потрібен спосіб якісної презентації, сайт візитка – це стовідсоткове влучання. Не зважаючи на свої невеликі розміри, такий сайт не гірше інших впорається з поставленими завданнями та не зажадає великих фінансових вкладень.

Для кого буде потрібен сайт візитка:

• Представникам малого бізнесу;
• Адвокатам, юристам, нотаріусам, бухгалтерам та іншим особам, які ведуть індивідуальну діяльність. Їм важливо, щоб на сайті була інформація про послуги, ціни і контактні дані.
• Всім, у хто починає онлайн презентацію без великих фінансових вкладень.

Створення сайту візитки як і раніше залишається однією з найбільш затребуваних послуг, і сьогодні наші розробники допомогли сотням клієнтів виготовити функціональний, привабливий і корисний для бізнесу сайт візитку.

Чому замовляють розробку сайту візитки в компанії ION.OD.UA?

1. Сайт розробляється з урахуванням подальшого просування. Це дуже важливо для тих, хто планує рекламувати свій бізнес і просувати сайт шляхом seo-оптимізації.

2. Повноцінний функціонал. Після того, як ви отримаєте готовий сайт, для вас не складе труднощів самостійно додавати інформацію, встановлювати плагіни, модулі та інші корисні елементи.

3. Сайт буде продавати. Ми подбаємо про те, щоб на сайті були продають елементи, які б утримували увагу відвідувача і закликали до дії.

Виготовлення сайту візитки не займе багато часу, а ось віддачу від неї ви будете отримувати роками.
Не відкладайте свій бізнес розвиток на завтра - замовте розробку особистої візитки в компанії ION.OD.UA.
Залиште заявку прямо зараз через форму зворотного зв'язку або за контактами вказаними на сайті.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: