Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Просування в мессенджерах (Viber, Telegram, WhatsApp)

Просування каналу в Viber, розкрутка Telegram каналу, просування в WhatsApp, розсилки в Viber, WhatsApp розсилка. Месенджери можна використовувати як додатковий, а для деяких видів бізнесу як основний канал комунікацій з вашими поточними й потенційними клієнтами.

Сьогоднішній бум месенджерів можна порівняти зі схожим явищем десятирічної давності – вибухом соціальних медіа. Уже зараз додатками для обміну повідомленнями користуються 2 мільярди людей, і якщо вірити прогнозам, до 2021 року число користувачів збільшиться до 2,48 млрд. Це тренд, і бренди повинні отримувати з нього вигоду, поки тренд не пішов на спад.

Месенджери – це один з найшвидших способів доставляння повідомлень, а це актуально в епоху життя в прискореному темпі. Месенджери ідеально підходять для інформування клієнтів про події з «терміном придатності»: флешсейли, короткострокові акції, ситуативний контент.

Месенджери – це соцмережі ближнього кола, де користувачі спілкуються зі своїми рідними та друзями. Паблік-акаунти дозволяють брендам комунікувати зі своїми клієнтами, не витягуючи тих зі звичного середовища.

Месенджери потрібні не тільки для підтримки зв’язку з постійною аудиторією, але і для залучення нових клієнтів. І якщо ви ще не почали просування через Viber, WhatsApp або Telegram, раджу приступити вже сьогодні.

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас і створимо для Вас просування Вашої компанії в месенджерах.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: