Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Послуга з наповнення сайту

Ми повністю візьмемо на себе наповнення сайту контентом : розробимо контент-план, напишемо тексти, підготуємо ілюстрації й при необхідності розмістимо інформацію на вашому сайті.
Якщо Ви вже підготували матеріал для сайту і Вам необхідно розмістити його на сторінки веб – ресурсу, то ця послуга саме для Вас. Якщо ж у Вас ще немає текстів для сайту і вимагається їх написати, то треба замовити тексти веб – сайту.
Наповнення сайту інформацією – нескладний, але досить трудомісткий процес. Він часто займає більше часу чим створення самого сайту, особливо коли йдеться про сайт – лендінг або про готові рішення на базі CMS. Тому створити сайт за один день ви зможете, а ось виконати якісне контент-наповнення – навряд чи.
Представте, скільки часу піде на збір семантичного ядра для кожної окремої сторінки, на написання тексту і його розміщення. За цей період ви вже почали б отримувати перші замовлення. Розвивайте свій бізнес, а рутинну роботу зі створення контенту довірте нам.

Послуги по наповненню сайту:

  • Наповнення сайту статтями.
  • Наповнення Інтернет-магазину товарами.
  • Створення тексту для продажу сторінок.
  • Написання метаданих для сайту.

Без якісного і регулярно оновлюваного контенту практично неможливо підвищити ефективність онлайн-бізнесу і вивести сайт в топ пошукових рейтингів.Чим цікавіше контент, чим більше він відповідає потребам відвідувачів, тим більше часу вони проведуть на сайті.
Оновлювати контент необхідно регулярно. «Покинуті» сайти поступово втрачають свої позиції у відвідувачів, та у пошукових машин. Особливо це стосується розділу новин: коли відвідувач заходить на сайт і бачить, що найостанніші новини датовані минулим роком, він починає думати, що і вся інша інформація, швидше за все, неактуальна. І навіть якщо це не відображає дійсність, перше враження зіграє в цьому випадку більш серйозну роль. Дуже важливо також стежити за підтримкою в актуальному стані таких розділів сайту, як контакти компанії, її історія та портфоліо, інформація про спеціальні пропозиції та ціни на послуги.

Вартість наповнення сайту
від 150 грн за сторінку

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: