Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Послуга копірайт

Просовуйте свій сайт якісним контентом! Професійні копірайтери студії ION.OD.UA напишуть сильні тексти, які забезпечать верхні позиції в топі та привернуть відвідувачів сайту. Вкладаючи кошти в копірайтинг для свого ресурсу, ви робите вигідну інвестицію в майбутнє онлайн бізнесу.

Написані тексти:

• Просувають сайт;
• Викликають інтерес;
• Стимулюють до дії.

Для чого потрібен копірайт?

Єдина можливість вивести сайт в топ – це seo-оптимізація, яка неможлива без грамотно написаних унікальних текстів, які також мають на увазі використання ключових слів. Однак високі позиції не єдиний результат текстового наповнення. Потрапляючи на сайт, відвідувач потрапляє на сторінку з текстами, які в ідеалі повинні стимулювати до дії: замовити, зателефонувати, написати, купити й т.д.

Це тільки на перший погляд, може здатися, що написати такий текст легко. На практиці – це ретельний кропітка праця, яка включає письменницьку майстерність, моніторинг інформації, її аналіз і генерування власних ідей.

Просовуйте свій бізнес якісними текстами!
Замовляйте копірайт в компанії ION.OD.UA!

Послугами копірайтерів компанії ION.OD.UA скористалися сотні клієнтів, які отримали виконаний готовий і якісний проєкт точно в строк. За тексти вони заплатили один раз, а ось продають вони постійно.

Чому вигідно замовити копірайт в студії ION.OD.UA?

1. Якісна робота. Над текстами будуть працювати досвідчені фахівці, які володіють методиками написання текстів і дружать з правописом. Ви можете з гордістю виставляти тексти на сайті.

2. Швидка робота. На хорошу роботу потрібен час, однак ми завжди вписуємося в встановлені терміни й не підводимо очікування замовника. Робимо замовлення будь-якої складності без втрати якості.

3. Вартість роботи адекватна. Ціна роботи залежить від декількох факторів, про які ми поговоримо з вами при особистій бесіді. Однак вартість набагато вигідніше, ніж в інших компаніях.

Робота над текстами виглядає наступним чином: ми отримуємо від вас ТЗ (технічне завдання), пишемо тексти, здаємо роботи, вносимо правки – розміщуємо текст на сайті (або висилаємо його вам). Все дуже просто, швидко і якісно.

ION.OD.UA - просувайте свій бізнес якісними текстами!

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: