Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Однокласники

Вік аудиторії соціальної мережі Однокласники – від 28 років. А це означає, що вона платоспроможна, багато проводить часу за комп’ютером і готова витрачати гроші. Однак до неї потрібен правильний підхід. І поки Ваші конкуренти намагаються вести сторінку самостійно – ви вже можете вести бізнес онлайн. І в цьому вам допоможе web-студія ION.OD.UA.

Інструменти ведення групи в Однокласниках:

  • Створення і просування групи.
  • Налаштування медійної й таргетованої реклами.
  • Розробка рекламних додатків і проведення в їх рамках рекламної кампанії товару або послуги.

Що потрібно враховувати при створенні контенту в групі? Однокласники – це, в першу чергу, сімейний, добрий, емоційний і теплий сайт. І тому дуже важливо підібрати правильний підхід до його аудиторії. І у smm-фахівців компанії ION.OD.UA завжди є багато ідей, як це здійснити.

Особливості просування в Однокласниках?

Соціальна мережа налаштована негативно до будь-яких груп комерційного плану і це може стати найголовнішою проблемою при розкручуванні. Модератори безжально видаляють сторінки комерційного характеру. Як в цьому випадку вчинити, запитаєте ви? Довірте це нам і зможемо створити якісну групу, яка буде нести приховану рекламну кампанію.

Як ми працюємо?

1. Розробляємо стратегію і план публікацій;
2. Налагоджує контакт з ЦА, додаємо учасників;
3. Співпрацюємо зі схожими тематичними групами;
4. Стимулюємо спілкування в групі.

Найголовніше – ми вміємо створити потрібну атмосферу в групі, де буде цікаво спілкуватися і розважатися. І це стане кращим ґрунтом для впровадження комерційної пропозиції. Ми станемо потрібними для аудиторії та саме цим зможемо залучити її.

Цінуйте свій час? Залиште заявку і довірте розкрутку групи в Однокласниках нашим smm-фахівцям!

Ведення групи в цій соціально мережі відкриє для вас ще одні канал для спілкування з цільовою аудиторією. Ви зможете з нашою допомогою представити свою компанію з кращого боку ненав’язливо запропонувати свій товар чи послугу. Прямі продажі – це не найголовніша мета, як би це не звучало. Куди важливіше – знайти свою аудиторію і зробити так, щоб про вас заговорили, вас цінували як фахівця і вас рекомендували. Як не крути, немає кращої реклами, ніж сарафанне радіо.

Телефонуйте нам, залишайте заявку, приходьте в офіс - ми надамо повну КП для розвитку вашого бізнесу!

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: