Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Замовити логотип в Одесі

Дизайнери компанії ION.OD.UA розроблять для Вашої компанії креативний і до дрібниць продуманий логотип. На довгі роки він стане невід’ємною частиною успіху Вашого бізнесу – в мережі та реальному житті.

Філософія логотипу

Логотип – це товарний знак компанії, головне завдання якого коротко і точно описати її суть і викликати потрібні асоціації та емоції. Від того, наскільки успішно виготовлений логотип, буде залежати успіх дизайн-концепції та фірмового стилю. Логотип – це не просто знак, це ціла філософія.

Грамотний логотип виконує 3 основні завдання:

1. Передає ідеологію і дух компанії.
2. Створюємо потрібну емоцію і правильне посилання.
3. Вирішує конкретні бізнес-завдання.

Не зважаючи на гадану простоту, розробка логотипу – не просте завдання, тому, що він повинен з одного боку зображати суть вашої компанії, а з іншого – добре виглядати при масштабуванні. Значення має кожна деталь – його колірна гамма, концепція, типографіка. Однак в підсумку результат виправдає і ваші очікування, і вкладені кошти – логотип дасть хороший поштовх в бік успішного розвитку вашої компанії.

Дизайнери компанії ION.OD.UA готові виготовити для вашого успіху якісний, креативний і яскравий логотип.

Чому клієнти довіряють розробку логотипу компанії ION.OD.UA

  • Наш логотип – не малюнок, це продукт, який вирішує конкретні бізнес-завдання.
  • Для нас дуже важливе спілкування з замовником і максимальний збір інформації про продукт (бренд, компанії), цільової аудиторії.
  • Професійні дизайнери розроблять шрифтовий логотип і графічний, безпомилково вибравши той варіант, який максимально швидко впоратися із завданням.
  • Створений логотип стане ключовим моментом у створенні фірмового стилю, який буде передавати дух компанії, створювати настрій і ідентифікувати саме ваш бренд.
  • Ми працюємо швидко, але результативно. Логотипи розробляються з урахуванням психології Вашої цільової аудиторії.

При створенні логотипу для нас дуже важливо вислухати вас, ваші ідеї, уявлення про те, яким би ви хотіли бачити свій логотип і які завдання він повинен вирішувати, що розповісти про вашу компанію. Тому ми завжди раді нашому діалогу. Після начерків і створення варіантів, ви вибираєте остаточний варіант.

Ваш бізнес Гідний най переконливого логотипа. І ми Вже готові приступити до его розробки. ION.OD.UA. Професійний підхід до створення фірмового стилю Вашої компанії.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: