Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Створення інтернет-магазинів в Одесі

Власний інтернет-магазин – це найкраща відповідь нестабільній економіці. Маючи онлайн бізнес, ви зможете добре заробляти, не залежачи від орендної плати, продавців і вже точно позбавите себе від головного болю паперової тяганини. Якщо у вас є ідея – то у нас є для неї рішення!

Компанія ION.OD.UA розробляє грамотні інтернет-магазини, які залучають потрібних клієнтів і стабільно продають.

6 ключових моментів створених інтернет-магазинів

1. Максимум зручності.

Наше завдання – зробити сайт зрозумілим і зручним для покупців, і прибутковим для замовника. Глибокий аналіз ринку дозволяє спочатку створити грамотний ресурс, з яким Вашим конкурентам буде важко змагатися.

2. Максимум довіри.

Ми створюємо магазини, де покупці хочуть залишати гроші та не бояться це зробити. Цього ми досягаємо завдяки поєднанню дизайнерського рішення і технічному функціоналу. Тільки в цьому випадку забезпечений позитивний результат, тобто замовлення і продажу.

3. Ще більше можливостей.

Ретельне вивчення тенденцій сучасних українських та закордонних інтернет-магазинів дозволять створювати ефективні сайти. З них не тільки зручною робити шопінг. Вони відмінно заточені під смартфони та планшети.

4. Ефективне просування.

Спочатку ще на етапі розробки сайту, ми робимо всі необхідні роботи, щоб сайт був готовий до просування, оптимізації та розкрутці в соціальних мережах.

5. Постійно зростаючий прибуток.

Довіривши розробку інтернет-магазину нашої компанії, ви забезпечите себе стабільним заробітком, що розвивається.

6. Автоматизація інтернет-магазинів.

Крім створення інтернет-магазинів, ми також займаємося їх підтримкою, наповненням і автоматизацією.

Якщо ви плануєте запустити інтернет-магазин з нуля, ми розробимо для вас концепцію майбутнього проєкту, дизайн, допоможемо з продажем, наповненням і розробимо ефективну маркетингову стратегію.

Як ми працюємо?

  • Ретельно плануємо. Перед початком робіт ви знайомимося з вашим бізнесом, визначаємо бізнес-цілі, при особистій зустрічі визначаємо деталі, слухаємо Ваші ідеї і говоримо про ціну.
  • Грамотно вирішуємо. Після затвердження технічного завдання та підписання договору, до роботи приступають програмісти, верстальники, дизайнери і тестувальники. Їх спільними зусиллями проект втілюється в готовий магазин.
  • Розвиваємо і активізуємо продажу. Створювати інтернет магазин без клієнтів – просто безглуздо. Тому на етапі розробки ми говоримо з вами і маркетологами про його майбутньому просуванні.

ION.OD.UA - ми створюємо інтернет-магазини, які забезпечують вам стабільність і фінансову незалежність

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: