Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Створення інтернет магазинів в Одесі

Власний інтернет магазин – це найкраща відповідь нестабільній економіці. Маючи онлайн бізнес, ви зможете добре заробляти, не залежачи від орендної плати, продавців і вже точно позбавите себе від головного болю паперової тяганини. Якщо у вас є ідея – то у нас є для неї рішення!

Компанія ION.OD.UA розробляє грамотні інтернет магазини, які залучають потрібних клієнтів і стабільно продають.

6 ключових моментів створених інтернет магазинів

1. Максимум зручності.

Наше завдання – зробити сайт зрозумілим і зручним для покупців, і прибутковим для замовника. Глибокий аналіз ринку дозволяє спочатку створити грамотний ресурс, з яким Вашим конкурентам буде важко змагатися.

2. Максимум довіри.

Ми створюємо магазини, де покупця хочуть залишати гроші і не бояться це зробити. Цього ми досягаємо завдяки поєднанню дизайнерського рішення і технічного функціоналу. Тільки в цьому випадку забезпечений позитивний результат, тобто замовлення і продажу.

3. Ще більше можливостей.

Ретельне вивчення тенденцій сучасних українських та зарубіжних інтернет магазинів дозволять створювати ефективні сайти. З них не тільки зручною робити шопінг. Вони відмінно заточені під смартфони і планшети.

4. Ефективне просування.

Спочатку ще на етапі розробки сайту, ми робимо всі необхідні роботи, щоб сайт був готовий до просування, оптимізації та розкрутці в соціальних мережах.

5. Постійно зростаюча прибуток.

Довіривши розробку інтернет-магазину нашої компанії, ви забезпечите себе стабільним і розвивається.

6. Автоматизація інтернет магазинів.

Крім створення інтернет-магазинів, ми також займаємося їх підтримкою, наповненням і автоматизацією.

Якщо ви плануєте запустити інтернет магазин з нуля, ми розробимо для вас концепцію майбутнього проекту, дизайн, допоможемо з продають наповненням і розробимо ефективну маркетингову стратегію.

Як ми працюємо?

  • Ретельно плануємо. Перед початком робіт ви знайомимося з вашим бізнесом, визначаємо бізнес-цілі, при особистій зустрічі визначаємо деталі, слухаємо Ваші ідеї і говоримо про ціну.
  • Грамотно вирішуємо. Після затвердження технічного завдання та підписання договору, до роботи приступають програмісти, верстальники, дизайнери і тестувальники. Їх спільними зусиллями проект втілюється в готовий магазин.
  • Розвиваємо і активізуємо продажу. Створювати інтернет магазин без клієнтів – просто безглуздо. Тому на етапі розробки ми говоримо з вами і маркетологами про його майбутньому просуванні.

ION.OD.UA - ми створюємо інтернет магазини, які забезпечують вам стабільність і фінансову незалежність

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380-68-351-76-21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: