Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Ведення Instagram

Тисячі користувачів побудували прибутковий бізнес через Instagram, не маючи власного сайту. Їх акаунти користуються попитом, у них хороша відвідуваність і продажі. Ця соціальна мережа відмінно працює для збуту товарів чи послуг, і, крім того, підвищує впізнаваність бренду. Аудиторія Instagram активна і платоспроможна, тому цим варто скористатися. І ми готові допомогти вам вести бізнес в мережі грамотно і професійно.

Для кого потрібно просування в Instagram

• Підприємцям, відомим брендам.
• Приватним особам, для яких впізнаваність і популярність – це запорука успіху.

Якщо говорити ширше, то просування через цю соціальну мережу сьогодні активно використовується туристичними фірмами, магазинами одягу, фітнес-клубами, кафе і ресторанами, приватними уроками та іншим видам бізнесу.

Для чого потрібно ведення сторінки в Instagram?

• Отримання нового каналу взаємодії з аудиторією;
• Якісна презентація компанії;
• Підвищення рівня продажів.

Просування бренду або товари через соціальні мережі – це особливий напрямок, яке вимагає грамотного і тонкого підходу. Розкрутка через Instagram може бути самостійним способом реклами або як частина комплексного підходу, що, звичайно, дасть більший результат.

Як відбувається просування в Instagram smm-фахівцями ION.OD.UA?

1. Аналізуємо нішу і вашу цільову аудиторію;
2. Ми оформляємо продає і презентаційний аккаунт;
3. Складаємо контент план просування і публікацій;
4. Знаходимо вашу цільову аудиторію;
5. Презентуємо ваш бізнес;
6. Збільшуємо продажу.

Ведення бізнесу через Instagram має масу тонкощів і нюансів. В першу чергу, спочатку потрібно продумати стратегію, проаналізувати роботу конкурентів. Прислухатися до порад дизайнера, щодо профілю. Потрібно вибрати правильний час для постінгу правильних публікацій, прописувати # хештеги, фолловить аудиторію і виконувати ще масу роботи.

Ви плануєте вивести свій бізнес в Instagram, і хочете зробити все безпомилково з першого разу? Довірте розкрутку компанії ION.OD.UA.

У бізнесі сьогодні дуже важливо йти в ногу зі своїми клієнтами, які є активними учасниками соціальних мереж. Саме тут вони проводять значну частину часу і готові витрачати гроші. І ми знаємо, як направити їх в потрібне річище.

Залиште заявку або зв'яжіться з нами через телефон і ми розповімо вам як досягти комерційного успіху в Instagram.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: