Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Команда

Наша команда утілить будь-кого інтернет рішення від ідеї до її реалізації! При виконанні роботи ми завжди орієнтуємося на побажання наших замовників. Саме тому Ви можете бути упевненими в тому, що результат буде таким, яким Ви собі його і представляли: стильний, сучасний і зручний ресурс, як для співробітників, так і для потенційних клієнтів.

Наша команда

Директор

Дизайнер

Копірайтер

Програміст

Зараз команда нашій веб студії є висококваліфікованими та професійними співробітниками різних напрямів. Сюди відносяться дизайнери, оптимізатори, веб-майстри, копірайтери, програмісти та інші. Усі вони виконують свою роботу максимально якісно та ефективно. До того ж майстри мають потрібні їм знання і навички, що дозволяє використати при розробці проектів різні інструменти й сучасні можливості.

ДЕЯКІ ФАКТИ ПРО НАС
Дата заснування веб-студії – 11 квітня 2013 року;

Засновник і керівник студії Есаян Артур;

Ключові співробітники знаходяться в Одесі, Києві, Дніпро, Харків;

Велика частина нашої команди – видалені співробітники з різних міст.

Ми працюємо у тому числі дистанційно, по усій Україні і за її межами.

ДОСВІД РОБОТИ ВЕБ СТУДІЇ
За декілька років ми розробили безліч проєктів для різних галузей бізнесу і замовників з різних регіонів. Серед наших проєктів є і прості сайти-візитки для фізичних осіб і індивідуальних підприємців і складніші сайти для організацій.

Ми співпрацювали із заводами, логістичними компаніями, туристичними фірмами, будівельними, фармацевтичними та медичними компаніями. Також ми створили десятки логотипів і фірмових стилів для самих різних напрямів бізнесу.

Практично кожна наша робота – це індивідуальний і комплексний підхід.

НАШ ПІДХІД ДО ПРОЄКТІВ
Розробляємо сайти, які будуть не просто “красивою картинкою”, а корисним інструментом для бізнесу.

Знайомимося зі сферою діяльності замовника, з’ясовуємо який саме сайт потрібний, для яких цілей і якими функціональними можливостями він повинен володіти.

Пропонуємо різні варіанти реалізації проєкту, а не просто виставляємо рахунок на максимальну суму.

По підсумку співпраці з нами, ви отримуєте сучасний і зручний сайт за відмінною ціною, можливість самостійного редагування, гарантію і консультації.

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: