Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Доступ до російських поштових сервісів в Україні і не тільки

Як ви напевно вже знаєте, доступ до російських поштових сервісів в Україні найближчим часом буде обмежений.

Почалося все з того, що на сайті президента України 15 травня 2017 з’явився указ, яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони з санкцій щодо російських компаній. У їх числі поштові сервіси Яндекса і Mail.ru, соціальні мережі ВКонтакте і Однокласники, а також сотні інших компаній.

У цій статті я опишу просту інструкцію, виконавши яку вже сьогодні, ви гарантовано збережете доступ до своїх поштових скриньок завтра як на ПК, так і на мобільних пристроях. Вам не знадобиться встановлювати ніяких додаткових програм і зручність користування такою, як і раніше.

Насамперед вам знадобиться Gmail – поштовий ящик від Google. Я думаю, у більшості він є, так як у багатьох є який-небудь пристрій під управлінням ОС Android, яке повноцінно працює тільки при наявності Gmail аккаунта.

Є різні методи – розглянемо їх:

1. Це користуватися VPN сервісами.

На смартфоні – заходимо в PlayMarket або AppStore – шукаємо VPN і встановлюємо і перед тим як заходити на заблоковані ресурси необхідно заходити і включати VPN в додатках. Наприклад є додаток TurboVPN – заходимо в нього – включаємо VPN – заходимо на необхідні ресурси – після знову заходимо на TurboVPN і відключаємо.

На комп’ютері – користуємося браузерами де є вбудований VPN наприклад Opera або TOR.

Принцип роботи і чому не варто залишати постійно включений VPN?

Технологія VPN працює як плащ-невидимка – маскує вас і зберігає анонімність. Замість світлового мотоцикла, який легко впізнати, ви отримуєте орендований автомобіль з тонованими стеклами. Ви приховані в зашифрованих даних і надійно заховані за іншим IP-адресою.

Швидкість роботи через VPN набагато повільніше ніж без нього.

2. Пересилання листів на іншу поштову скриньку і включення VPN прямо на сервісі.

Зайти в поштові сервіси які заблоковані і поставити пересилання листів на пошту які дозволені.

Зайти на сервіси які заблоковані – там в налаштуваннях є функція включення VPN.