Создание сайтов в Одессе. Заказать сайт Одесса. | Веб-студия ION ☎ (068) 351-76-21

Замовити дизайн банерів в Одесі

Активні користувачі інтернету, щодня бачать сотні рекламних банерів. Одні з них залишаються без уваги, а інші змушують зробити «клік». Хочете, щоб ваша реклама в інтернеті була максимально ефективною? Замовте в нашій студії дизайн банерів. Web-дизайнери компанії ION.OD.UA розроблять для Вашого проєкту цікаві банери та продадуть їх.

Що таке банер і яка його роль у розвитку компанії?

Банер – це візуальне зображення з невеликим текстовим супроводом, при кліці на яке користувач потрапляє на цільову сторінку. Як дізнатися, що банер спрацював? Дуже просто: користувач здійснив конверсійну дію: оформив замовлення, зареєструвався, залишив контактні дані й т.д. Але найголовніша його мета – це привернути увагу, що безпосередньо залежить від якості дизайну.

Які завдання виконує банер?

1. Створює перше враження про Вашу компанію або продукт / послугу;
2. Точно говорить про суть рекламної пропозиції або звертає увагу в потрібне річище;
3. Позитивно впливає на свідомість користувачів.

Які бувають види банерів?

  • Статичний банер. Картинка + рекламне оголошення, без використання flash або анімованих елементів.
  • Анімовані банери

Кожен з цих видів мають істотні відмінності, і завдання дизайнера полягає в тому, щоб обраний формат не заважав завантаженні сайту і забезпечував високу конверсію трафіку. Тому впоратися з цим завданням під силу досвідченим фахівцям.

Web-дизайнери компанії ION.OD.UA розроблять для вас найефективніші банери!

При створенні рекламних банерів, дизайнери нашої компанії вивчають рекламований продукт, визначають і вивчають цільову аудиторію і керуються психологічними прийомами, щоб банер привертав, але не дратував. Також вони знають вимоги на рахунок процентного співвідношення зображення та тексту, тому їх банери завжди відповідають вимогам.

Як відбувається процес роботи над створенням дизайну банера?

При спілкуванні з клієнтом дизайнер уточнює важливі елементи, які потрібні будуть йому для подальшої роботи: тематику рекламного об’єкта, розмір і кількість банерів, цільову аудиторію, елементи, які повинні на ньому присутні, текст та інші деталі. Якщо з будь-яким пунктом у вас виникли труднощі, ми довіримося досвіду і смаку дизайнера – і повірте, результат вас порадує.

Замовте дизайн банерів у професіоналів!

  • Створення банерів в стислі терміни;
  • Робота з дизайном різної тематики;
  • Більше ніж 800 реалізованих проєктів.

Отримуйте більше нових клієнтів кожен день!

Наші контакти

Адреса

Одеса, Проспект Гагаріна 12

Телефон

+380 68 351 76 21

Пошта

office@ion.od.ua

Написати нам: